Hidden Secret
Hidden Secret
Hidden Secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hidden Secret

Hidden Secret! İlk kim bulacak? İyiler mi? Kötüler mi?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avcılarla görüşme

3 posters
YazarMesaj
Kate Alice Anderson
Yönetici | Hava Prensesi | Hava Meleği | Okul Müdürü
Kate Alice Anderson

Rp puanı : 445
Lakap : All, Ukala(Charles)

Savaş Gücü
Temel Güç:
Avcılarla görüşme Left_bar_bleue100/100Avcılarla görüşme Empty_bar_bleue  (100/100)

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 3:39 pm

Aileme olanlardan sonra krallıktan gizlice kaçıp avcılarla görüşmeye gitmeye karar vermiştim.Ve hala avcıları bulamamış vebirazda olsa korkmuş bir vaziyette ormanda yürüyordum.
Arasıra burada yaşayan hayvanların seslerini duyuyordum.Umarım onlar hayvan seseleridir!
Tam ağaçların arasından geçerken bir varlığın tam arkamda bir dala bastığını duydum.Hemen arkama döndüm.Keşke kaçmasaydım.En azından yanıma Alesha'yı almalıydım.
Gerçi arkamda kimse yoktu ve bu beni daha da korkutmuştu yine de ilerlemeye devam ettim.Yaklaştğımı hissediyordum.Off!Umarım çok geç olmadan oraya varırım..
Alesha
Yönetici | Su Prensesi | Su Meleği
Yönetici | Su Prensesi | Su Meleği
Alesha

Rp puanı : 208
Lakap : Al, Ale , Ales, A.

Savaş Gücü
Temel Güç:
Avcılarla görüşme Left_bar_bleue100/100Avcılarla görüşme Empty_bar_bleue  (100/100)

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 7:43 pm

Kate ilerlemeye devam etti.Arada bir arkasına bakıyor, onu izleyen takip eden biri var mı diye bakınıyordu.Tıpkı bir kedi gibi hafif adımlar atarak ses çıkarmamaya özen gösteriyordum.

Aslında Kate'in karşına çıksam iyi olacaktı.Sonuçta beni, bir ağacın arkasında görürse ya çığlığı basar ya da beni başkası sanıp bana saldırırdı.

"Selam." diyerek saklandığım ağacın arkasından çıktım.Sonra Kate'e gülümseyerek:

"Bensiz nereye gidiyorsun yahu?" dedim ve sırıttım.
http://hiddensecret.yetkinforum.com
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Savaş Gücü
Temel Güç:

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 3:11 pm

Sorun yoktu bu Alesha'ydı."Ödümü patlattın.Ama madem beni takip etmişsin sana söliim.Avcıların yanına gidiyorum ailemi öldüren iblisleri avlamak için avcılarla görüşmeye gidiyorum." dedim ve daha onun cevabını beklemeden yoluma devam ettim.
Biraz sonra avcı kampını gördüm.İnsanların böyle işleri başarmaları ne güzel.
Kampta ilerlemeye devam ettik.İnsanların bakışlarını üzerimizde hissediyorduk ve bu çok rahatsız ediciydi.En azından benim için.
Oradaki bir avcıya beni liderine götürüp götüremeyeceğini sordum.O bana biraz şüpheyle baksa da iblislerle ilgili olduğunu ekleyince hemen kabul etti.
Liderlerinin bulunduğu yer bir çadırdı.Ama bildiğiniz kamp çadırı gibiydi.İçeride ise bir kadın oturuyordu.Ne kadın mı?!Ama ben avcıların başını erkek sanırdım.
Yanına gittim.Bana aynı diğer avcılar gibi şüpheyle bakıyordu.Alesha ise arkada kalmayı tercih etmişti."İblis olmadığını kanıtlayacak bir şeyin var mı?Melek." Bu soruya hazırlıksız yakalanmıştım ama aklıma gelen ilk şeyi söyledim."Siz de dediniz ya meleğim ben.Aynı zamanda siz avcı liderisiniz kim iblis kim değil bilmelisiniz." diye cevap verdim.Avcı tatmin olmuşcasına bana baktı."Peki buraya gelme amacın nedir?""Dediğim gibi iblisler.Ve onla hakkında ciddi sorunlarımız var."Böylece avcıya başımızdan geçenleri anlattım.
Her cümlemde beni daha da dikkatli bir şekilde dinliyor,daha da ciddileşiyordu.Bu avcılar benim ödümü patlatıyor.
James Sandler
Avcı
Avcı
James Sandler

Rp puanı : 4
Lakap : j. veya jam.

Savaş Gücü
Temel Güç:
Avcılarla görüşme Left_bar_bleue85/100Avcılarla görüşme Empty_bar_bleue  (85/100)

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 3:03 pm

Bana iki meleğin geldiğini haber vermişlerdi ben de fırsatı kaçırmadan çadıra doğru yürüdüm.
İçerigirdiğimde bir an bana baktılar ama sonra anlatmaya devam ettiler ben de onları dinledim.Konuşmaları bittiğinde liderimize baktım ve "Melek haklı bu olay iblislerin artık orman ve alışveriş merkezleri dışında bir yerlere de ulaşma amaçlarını gösteriyor.Bence hemen yola çıkmalıyız." sözlerim bitince meleğe baktım.Bana bir yerden tanıdık geliyordu ama nerden bilmiyorum.Diğrelerini dinlemeye koyuldum.
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Savaş Gücü
Temel Güç:

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:50 pm

Bu avcı bana bir yerden tanıdık geliyordu.Ama bunu düşünecek zaman yoktu.Hemen liderlerine döndüm."Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz?Her ne düşünüyorsanız size yardım etmeye hazırım." Bunu der demez bana tanıdık gelen avcı gülümsedi. "Bak çöyle bir sorun var ki melek.."Kate"..Kate.Melek olabilirsin ama avcılar yanlarına bir iş yaparken kimseyi almaz.Eğer bize yardım etmek istersen yapabileceğin tek şey..Bize katılmaktı."
Avcılara katılmak mı?!Onlara öyle bir bakmış olmalıyım ki bana tanıdık gelen o avcının yüzündeki kibir birden yok oldu.Liderleri de bana bir tuhaf bakıyordu.Alesha ise buradan hemen gitmek istiyormuş gibiydi.
Ben mi?Bense sadece şok geçirdiğim için ne yaptığımı bile bilmiyordum.
James Sandler
Avcı
Avcı
James Sandler

Rp puanı : 4
Lakap : j. veya jam.

Savaş Gücü
Temel Güç:
Avcılarla görüşme Left_bar_bleue85/100Avcılarla görüşme Empty_bar_bleue  (85/100)

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 3:29 pm

"Bak şöyle bir sorun var ki melek.."Kate"diye düzeltti...Kate.Melek olabilirsin
ama avcılar yanlarına bir iş yaparken kimseyi almaz.Eğer bize yardım
etmek istersen yapabileceğin tek şey..Bize katılmaktı."
Sonradan bunu söylediğime pişman oldum çünkü ortamdaki gerginliği hissetmemek için deli olmak lazımdı.Bir de hisleriniz gelişmemiş olmalıydı."Bak tabiki de zorunlu değilsin.Ama illa bir şeyler yapmak istiyorsan biz işimizi yaparken sen bizden farklı bir şekilde çalış ve ipucu bulursan bize söyle ne dersin?" dedim.Gülümseyerek.Çünkü ona güven vermek istiyordum.
Ona baktığımda içinde o iblisleri öldürmek için yanıp tutuşan ateşi görebiliyordum.Vay canına!Bu kız avcı olsaydı gerçekten de harika olurdu.Tabi kendisi buna pek de istekli görünmüyordu.
"Bilmem ki..Yani gerçekten de sadece avcı olarak mı yapıyorsunuz bu işi yani en azından sadece ben size katılsam?" Gerçekten de istiyor gibiydi.Bir an için liderimize baktım.O da zorda kalmış gibiydi.Bir an için onu almayı gerçekten düşündüm.Hem belki ona onu nereden tanıdığımı da sorabilirdim.Ama ben daha bir şey diyemeden liderimiz konuştu.
"Kate...Çok üzgünüm ama bu bir doğa yasası gibi bir şey.." ama Kate araya girdi."Çok özür dilerim ama vampirler ve melekler isteseler birlikte çalışabiliyorlar ya da diğer varlıklar peki sizde ne var da diğer varlıklarla birlikte çalışamıyorsunuz?!"diye sordu.Biraz sabırsızlanmış,biraz da sinirlenmiş görünüyordu.
Liderimize döndüm.Aslında olaya bu yönden bakınca Kate haklıydı.Yani ne olurdu ki?Cevap isteyen bir yüzle üçümüz de avcı liderine baktık.
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Savaş Gücü
Temel Güç:

Avcılarla görüşme Empty
MesajKonu: Geri: Avcılarla görüşme   Avcılarla görüşme I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 12:51 pm

İşte şimdi köşeye sıkışmışlardı.Ama bu erkek avcının da hakkını yememek lazım beni savundu değil mi?
Liderleri en sonunda kabul etmek zorunda kaldı.Ama ben çok fazla avcı istemediğimi söyledim."1-2 tane yeter diğer avcılar sadece başkalarını uyarsın istiyorum" hem erkek avcı hem de liderleri biraz şaşırdı ama bence ikisi için de bu daha uygundu."Tamam hangi avcıyla gitmek istersin?" diye liderleri sordu.Ben de hiç düşünmeden erkek avcıyı işaret ettim.
Belki bunu beklemiyordu ama onu seçtiğime sevinmiş görünüyordu.Onu seçmemin 2 nedeni vardı.Birincisi o bana daha çok güven veriyordu.İkincisi bana tanıdık geliyordu ve bu görevde onunla konuşmak için vaktim olucaktı.
Bana gözleri parlayarak baktı (onu seçtiğim için bir kez daha çok mutlu oldum) "Nereden başlamak istersin?""e belli değil mi?İblislerin evinden başlicaz.Alışveriş merkezinden." dedim ve ayağa kalktım.Alesha da kalktı o gideceğimize sevinmiş gibiydi.Ben mi?İblisleri avlamak için sabırsızlanıyordum.
"O zaman yarın alışveriş merkezinin önünde buluşuruz." ona saati soran gözlerle baktı."Yanılmıyorsam sen hava perisi değil misin?Orası hava dolu benim varlığımı hissettiğin anda oraya gelirsin."ona şöyle bir baktım ve "Sandığımdan daha akıllısın." dedim ve çıktım.
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum...

Avcılarla görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası