Hidden Secret
Hidden Secret
Hidden Secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hidden Secret

Hidden Secret! İlk kim bulacak? İyiler mi? Kötüler mi?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk Ders: Özel gücü tanıma

5 posters
YazarMesaj
Charles Salvatore
Yönetici | Vampir Lordu | Özel Güç Profesörü
Charles Salvatore

Rp puanı : 558
Lakap : Chuck/Chuckles

Savaş Gücü
Temel Güç:
İlk Ders: Özel gücü tanıma Left_bar_bleue100/100İlk Ders: Özel gücü tanıma Empty_bar_bleue  (100/100)

İlk Ders: Özel gücü tanıma Empty
MesajKonu: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:04 pm

O sabah yapacak işlerim arasında hiçbir şey yoktu. Bende artık okuldaki ilk dersimi vermenin vaktinin geldiğini düşündüm. Öğrencilere haber verip okula gittim. Gidip okuldaki en büyük derslikte yerimi aldım. Arada eğlenmek için kullanabileceğimiz bir duello alanımız bile vardı. Umarım öğrencilerde benim kadar eğlenceli çıkardı. Herkes sınıfa girdikten sonra derse başladım.
"Evet, genç öğrenciler biliyorum size genç öğrenciler demem komik geliyor ama aslında öyle muhtemelen aramızda 240'a yakın yaş farkı var yani bana göre bayağı gençsiniz. Ben Charles Salvatore, özel güç profesörüyüm. Derste sadece ben ders anlatırken ciddi olmanızı istiyorum. Onun dışında zaten eğlenicez ama kendi aranızda eğlenmeye çalışırsanız kötü olur. Emin olun ben eğlenceye açık biriyim ve aranızda beni tanıyanlar. Ödevlerim genelde ağır olur ama sizi yavaş yavaş alıştırıcam ve evet bu gün size ödev vericem. Ama korkmayın büyük bir şey değil." diyerek uzunca bir tanıtım yaptım ödev lafını duyduktan sonra hepsinin surat ifadesi değişti.
"Şimdi derse başlıyorum. İlk önce özel gücü tanıyalım. Özel güçler bir diğer ismiyle kinezi olarak adlandırılır ve bir çok çeşiti vardır. Ayrıca her kişide farklı ortaya çıkarlar.
Kinezi: İnsanın metafizik güçleri ile doğaüstü sayılabilicek olayları yapmasıdır.
Bazı kinezi türleri:
Telekinezi: Cisimlerin düşünce gücü ile hareket ettirilmesi.
Biyokinezi: İnsanın değişik yöntemlerle kendi vücudunu evirmesi DNA'ları üzerinde değişiklik yapması.
Terrakinezi(Geokinezi):Beyin gücüyle toprağa hükmetme.
Sonokinezi: Beyin gücüyle ses dalgaları oluşturma-kontrol etme
Nekrokinezi: Canlı varlıkları öldürme. Ölü varlıkları hareketlendirme.
Pyrokinezi: Beyin gücüyle ateşe hükmetme.
Aerokinezi: Beyin gücüyle havaya hükmetme.
Elektrokinezi: Beyin gücüyle elektriğe hükmetme.
Hidrokinezi: Beyin gücüyle sıvı haldeki maddelere hükmetme.
Fotokinezi: Beyin gücüyle ışığa hükmetme-ışığı yönlendirme.
Umbrakinezi: Beyin gücüyle ışığı nötrleme-karanlığı yönetme.
Magnetokinezi(Magnokinezi): Elektromanyetik ve manyetik alanları yönetme.
Gyrokinezi: Yerçekimsel alanların kontrolü.
Termokinezi: Bir cismi-maddeyi ısıtma
Cryokinezi: Bir cismi-maddeyi soğutabilirsiniz.
Psikokinezi: Zihnin maddeye hükmetmesi.
Lunarkinezi: Negatif enerjiye yöneliktir. İnsanların kızgınlıklarını-nefretlerini kendinize yükler.
Laktokinezi: Süt ve süt ürünlerini kontrol etme.
Metakinezi: Metallerin kontrolüdür.
Kuantokinezi: Kuantum fiziğiyle bir alakası yoktur, Maddeleri moleküler-atomik düzeyde etkilememizi sağlar.
Atmokinezi: Atmosfer olaylarını kontrol etmemizi sağlar.
Chronokinezi: Zamanı belli bir ölçüde yavaşlatıp hızlandırabilirsiniz.
Chrono-telekinezi: Kendiniz dışında kalan hayvan ve insanlara zamanda -yine belli bir ölçüde- yolculuk yaptırabilirsiniz.
Atmoskinezi: Terrakinezi, Pyrokinezi, Aerokinezi ve Hidrokinezi'yi yapabilenlere denir.
İşte böyle birçok kinezi türü var sizden istediğim kendi yeteneğinizi tanıtıp onu bugüne kadar nasıl kullandığınızı ayrıntılı şekilde anlatmanız. Ödeviniz 10 üzerinden puanlanacaktır ve puan listesinde yerini alacaktır dönem sonunda puanı en çok olana bir ödülüm olacak. Şimdi ödevinizi yapmaya başlayın ve bitince masama bırakın. Ayrıca göstermek istediğiniz bir şey olursa ben buradayım."
diyerek dersi bitirdim bakalım ne yeteneklerle karşı karşıyaydım.
Elisha
Yönetici | Toprak Prensesi | Toprak Meleği
Yönetici | Toprak Prensesi | Toprak Meleği
Elisha

Rp puanı : 188
Lakap : Ell.

Savaş Gücü
Temel Güç:
İlk Ders: Özel gücü tanıma Left_bar_bleue100/100İlk Ders: Özel gücü tanıma Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:06 pm

Charles -en yakın arkadaşlarımdan birine asla hocam demezdim- sınıfa girdi. Onu tanımayan öğrencilere kendini tanıttı ve ilk cümlelerinden birinde 'ödev' kelimesini geçirmeyi başardı. Gerçekten büyük başarı. Charles kesinliklikle gıcığın tekiydi. Bize bazı kinezi türlerini açıkladı. Sonunda o ödev dediği iğrenç şeyi verdi. Kinezi yeteneğimizi tanıtmak. Tanrım bu adamın dersine girmek için ne günah işlemiştim ben. Önüme bir kağıt çıkardım. Sıkıcı, iğren. ve bana göre saçma olan ödevi yazmak için düşünmeye başladım. Hangi melek ya da her ne ise yeteneğini bilmezdi ki? Kalemimi çıkardım ve yazmaya başladım.

Adı: Elisha
Kinezi Türü: Terrakinezi

Terrakinezi, bütün toprak meleklerinde bulunan özel güçtür. Toprak Prensesi'nin yeteneği çok güçlü olmakla beraber bazı eklemeler de vardır. Terrakinezi, beyin gücüyle toprağa hükmetmektir; ama bazıları bunu toprak bükmeyle karıştırır. Aslında Terrakinezi ile toprak bükme arasında pek benzerlik yoktur. En zor kinezi yeteneklerinden sayılabilen Terrakinezi'nin kullanılması da zordur. Tarihte birçok melek özelliklerini kullanmaya anca yetişkinken başlamıştır ve bu meleklerin çoğu toprak melekleridir. Prenseslerde ise olay farklıdır. Eğer kinezi yeteneğini kullanamıyorsan prenses olamazsın. Baban kral olsa bile. Bu toprak melekleri için oldukça önemlidir. Güç! Benim yeteneğimi kullanmam yedi yaşımda başladı. Bunun biraz erken olduğunu düşünenler var; ama bence gayet normal. İlk kullanımım bitkimin ölmesiyle başladı. Terrakinezi'nin zorluğu onu hissederek yapmaktadır. Eğer hissedemezseniz hiçbir işe yaramayacaktır. Bitkime geri dönelim. Bitkimin yaprakları susuzluktan yapamadığı fotosentez dolayısıyla solmuştu. Yedi yaşında ki bir çocuk elbette unutkan olabilir ve bitkisini üç hafta sulamadan bırakabilir. Bende unutkandım. İşte bitkimin solmuş yapraklarını görünce tüm kalbimle onun iyileşmesini istemiştim. Yalnız bir gün sonra bitkim eskisi gibiydi. Elbette bu küçük bir kullanım. İlerleyen yaşlarda bunu ilerlettim. Toprağın içinizde hareket ettiğini hissetmek, o ıslak toprağın kokusunu içine çekmek harikaydı. Bu yeteneğimi -henüz- bir savaşta kullanmadım; ama alıştırma yapmadığım söylenemez. Toprağın ayrılmasını bütün kalbimle isterken, o taprağın ayrılışı ve benim vücudumun da toprakla birlikte etrafa dağılmasını hissetmenin ne olduğunu ancak toprak melekleri anlayabilir. Genelde kinezi yeteneğimi Krallığımın güzelleştirilmesinde kullanıyorum. Bitkilerin çabuk yetişmesi bigi işler. İnanmazsınız ama bütün bitkilerimin birer ismi var. Onların köklerini toprakla karıştırmak. Toprakta ki vitaminleri onlara aktarmak gerçekten insana huzur veriyor.

Sıramdan kalktım ve kağıdı Charles'ın masasına götürdüm. Kağıdı masaya koyarken vurgulu bir şekilde "Buyrun hocam!" dedim. Elbette ironi yaptığımı anlamıştı. Yerime döndüm ve Charles'ın bizi çıkarmasını bekledim. Bu okulun sistemini sevmiyordum. Hoca çıkarmadan çıkamamak diye bir şey mi kalmıştı artık. Bu okul diğerlerinden 'oldukça' farklıydı.

RpOut: Cümleler bana ait. Kaynak internet.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:17 pm

Elisha'nın ödevini okudum iki tane yazım hatası vardı. Tabii ki buradan puan kıracaktım. Anlatımı güzeldi ve yeteneğini tamamı ile açıklamıştı. Bir de şu bigi iğren. sözcükleri olmasaydı cidden 10 puan alacaktı. Ama bu iki kelime nedeniyle ödevine 9 vermiştim.
"Elisha, ödevini okudum. İki adet yazım yanlışın vardı. Bunun dışında ayrıntılı ve güzel biçimde yeteneğini anlatmışsın. 9 puan kutlarım. Şimdi istersen çıkabilirsin." dedim. Sanki bu sözü bekliyormuşcasına koşarak sınıftan çıktı. Çok ukalaca diye düşündüm. Bir daha ki ders bu kadar erken çıkamayacaktı!!
Kate Alice Anderson
Yönetici | Hava Prensesi | Hava Meleği | Okul Müdürü
Kate Alice Anderson

Rp puanı : 445
Lakap : All, Ukala(Charles)

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:35 pm

Adı: Kate Alice Anderson
Kinezi
Türü:
Aerokinezi

Aerokinezi, tüm hava meleklerinde vardır.Yanlızca kraliyet ailesinde biraz daha güçlü birşekilde bulunur.
Hava meleklerinin güçlerini öğrenmeleri çok küçükken başlar.Bunun için özel okullara gitmezler.Onun yerine aileleri öğretir.Ama ileride geliştirmek istediklerinde okula gitmeleri gerekir.
Özel güçlerini kullanmayı 5 yaşına kadar bilmezler.Ama 5 yaşından sonra öğrenmeleri zorunludur yoksa çok ciddi sorunlar ortaya çıkar.
Meleklere 5 yaşına kadar güçlerinden bashedilmez.Ben de ilk öğrendiğimde 5 yaşındaydım.Güçlerim ilk başta kontrol edilemiyordu.Ama 7 yaşında kontrol etmeyi öğrenmiştim.Ama hala asıl kuralları bilmiyordum.
10 yaşında ailem öldüğünde güçlerimi kullanmayı bana hava krallığındaki diğer melekler öğretti.Ben de güçlerimi kendimi savunmak amaçlı olarak geliştirdim.

Ödevimin güzel olduğundan emin değildim.Ama Charles buna eminim bir sorun bulurdu.Yine de ödevimi onun masasına koydum ve puanımı vermesini bekledim.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:44 pm

Kate Alice Anderson demiş ki:
Adı: Kate Alice Anderson
Kinezi
Türü:
Aerokinezi

Aerokinezi, tüm hava meleklerinde vardır.(boşluk)Yanlızca kraliyet ailesinde biraz daha güçlü birşekilde (ayrı yazılır.)bulunur.
Hava meleklerinin güçlerini öğrenmeleri çok küçükken başlar.(arada boşluk var.)Bunun için özel okullara gitmezler.Onun yerine aileleri öğretir.(boşluk)Ama ileride geliştirmek istediklerinde okula gitmeleri gerekir.
Özel güçlerini kullanmayı 5 yaşına kadar bilmezler.(yine boşluk bıktım artık)Ama 5 yaşından sonra öğrenmeleri zorunludur yoksa çok ciddi sorunlar ortaya çıkar.
Meleklere 5 yaşına kadar güçlerinden bashedilmez.(boşluk anlaşılan hepsinde eksik bundan sonra göstermiycem anladın zaten)Ben de ilk öğrendiğimde 5 yaşındaydım.(yaşımdaydım olur.)Güçlerim ilk başta kontrol edilemiyordu.(edilemiyordu olmaz edemiyordum olur anlatım bozukluğu.)Ama 7 yaşında kontrol etmeyi öğrenmiştim.Ama hala asıl kuralları bilmiyordum.
10 yaşında ailem öldüğünde güçlerimi kullanmayı bana hava krallığındaki diğer melekler öğretti.Ben de güçlerimi kendimi savunmak amaçlı olarak geliştirdim.
"Kate!" diye seslendim. "İlk okulda noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılcağını sana öğretmediler mi?!" diye söylendim. "Gelip kağıdını incelemeni istiyorum. Anlatım bozukluğun da vardı. Bunlara rağmen 4,5 aslında buçuğu yoktu ama düzeltmen daha kolay olur diye kanaat olarak ekledim. Çünkü bu gidişle 3 derste 20 puan toplayamazsın!"
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Rp puanı : 445
Lakap : All, Ukala(Charles)

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:47 pm

"Özür dilerim!" sonra onun bana bakışını görünce "Profesör." diye ekledim."Ama acelem var o yüzden hızlı yazdım.Bir dahaki sefere daha çok dikkat ederim" dedim.Gerçekten acelem vardı.
Bir yere gitmem gerekiyordu ama bunu kimseye söyliyemezdim.
Öylece ona bakmaya devam ettim.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 5:56 pm

"Acelen olduğu belli." dedim. "Peki, seni tutmayacağım madem acelen var o zaman sana ev ödevi vereceğim. Noktalama işaretleri ile ilgili bir ödev yapacaksın ve dersliğe bırakacaksın eğer en ufak bir hata olursa senin için iyi olmaz." dedim ve yeteneğimin en güzel yönlerinden birini kullanarak gözümde mor alevler yaktım bunu seviyordum. Derste özel güçler dersi olduğu için bir sorun yoktu. Umarım ne demek istediğimi anlamıştır...
Alesha
Yönetici | Su Prensesi | Su Meleği
Yönetici | Su Prensesi | Su Meleği
Alesha

Rp puanı : 208
Lakap : Al, Ale , Ales, A.

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 7:34 pm

Charles -dostum aynı zamanda professörüm- sandalyesine oturdu ve ödevlerden bahsetti.Ödevi iyi yapacağımı biliyordum.Daima ödevlerim düzenli ve iyi olurdu.Bu her zaman böyleydi.Tabii ki ödevi Charles'a beğendirmek biraz zor olabilirdi çünkü o zor beğenen biriydi.En azından ben öyle biliyordum.

Charles'a başımla selam verdim ve sırama geçtim.Mavi ve pullu kalemimi aldım ve kemirmeye başladım.Giriş bölümünü yazdım ve devamını getirdim.

Adı: Alesha
Kinezi Türü: Hidrokinezi

Hidrokinezi, bütün su meleklerinin sahip olduğu bir özelliktir.Hidrokineziyi açıklamak gerekirse;

-Beyin gücüyle suya hükmetmektir.
-Su meleklerinin sahip olduğu bir özelliktir.
-Suya odaklanmakta zorlanılmazsa, çabuk etki görülebilir.

Bu gücü kullanmak o kadar da kolay değildir.Hele, su meleği olup da gücünüzü yeni kullanıyorsanız...Deney yaparak anlatmam gerekirse;

Bir bardağı su ile doldurdum.Masaya koydum ve bir sandalye çekip, oturdum.Suya odaklandım.Su ile bütünleşmek ve suyu, kendinizden bir parça olarak görerek, hidrokinezi gücünü harekete geçirebilirsiniz.Suya dikkatli baktım ve sonra gözlerimi kapadım.Aklımdaki her şeyi bir kenara attım ve suyu düşündüm.Gözlerimi açtığımda etkisini hemen gördüm.Su, bardağın yukarısında, daire şeklinde ilerliyordu.İşte sonuç!

Bunu sık sık tekrar ederek, hirokinezi gücünü daha iyi bir şekilde kullanabiliyorum.

Not=Ödevimi en iyi şekilde yaptığıma inanıyorum.

Kağıdın en altına notu yazdım ve sonra ayağa kalktım.Charles'ın masasının üzerine koydum ve yerime geçtim.
http://hiddensecret.yetkinforum.com
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:10 pm

Alesha demiş ki:

Adı: Alesha
Kinezi Türü: Hidrokinezi

Hidrokinezi, bütün su meleklerinin sahip olduğu bir özelliktir.Hidrokineziyi açıklamak gerekirse;

-Beyin gücüyle suya hükmetmektir.
-Su meleklerinin sahip olduğu bir özelliktir.
-Suya odaklanmakta zorlanılmazsa, çabuk etki görülebilir.

Bu gücü kullanmak o kadar da kolay değildir.(Kate ile aynı hata diğer satırlarda göstermeyeceğim arada boşluk olması gerek.)Hele(ki kullansaydın anlatım netleşirdi.), su meleği olup da gücünüzü yeni kullanıyorsanız...Deney yaparak anlatmam gerekirse;

Bir bardağı su ile doldurdum.Masaya koydum ve bir sandalye çekip, oturdum.Suya odaklandım.Su ile bütünleşmek ve suyu, kendinizden bir parça olarak görerek, hidrokinezi gücünü harekete geçirebilirsiniz.Suya dikkatli baktım ve sonra gözlerimi kapadım.Aklımdaki her şeyi bir kenara attım ve suyu düşündüm.Gözlerimi açtığımda etkisini hemen gördüm.Su, bardağın yukarısında, daire şeklinde ilerliyordu.İşte sonuç!

Bunu sık sık tekrar ederek, hirokinezi gücünü daha iyi bir şekilde kullanabiliyorum.
"Kate ile aynı hatayı sende de gördüm. Ayrıca gücün sadece nasıl harekete geçtiğini anlatmışsın, hiç ne yönlerde kullandığından bahsetmemişsin. Ortalama bir ödevdi. 6 puan. Ayrıca kağıdını incelemeni tavsiye ederim. Ev ödevinden sıyırdın." dedim. Sonra sınıfa dönüp
"5 puanın altında alanlar ev ödevi yapmak zorundalar." dedim. Hepsinin suratı altüst oldu. Tekrar Alesh'ya dönüp "Gidebilirsin." dedim.
Melanie
Toprak Meleği
Toprak Meleği
Melanie

Rp puanı : 2
Lakap : Mel

Savaş Gücü
Temel Güç:
İlk Ders: Özel gücü tanıma Left_bar_bleue90/100İlk Ders: Özel gücü tanıma Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:43 pm

Charles derse girdi. Sandalyesine oturdu ve kendisinden bahsetti. Ardından konuyu ödevlere getirerek nasıl bir ödev istediğini anlattı. Bunlardan bahsettikten sonra dersi anlattı ve dersle ilgili bir ödev verdi. Ödevimi yapmak için kağıt ve kalem alıp düşünmeye başladım. Ödevimin güzel olmasını istiyordum.

Adı: Melanie
Kinezi türü: Terrakinezi

Beyin gücüyle toprağa hükmetmeye Terrakinezi yada Geokinezi denir. Bütün toprak meleklerinde bulunan özel güçtür. En zor kullanılan kinezi yeteneklerinden biridir. Çok zor öğrenilen kinezi yeteneklerinden olan Terrakinezi, çoğu toprak melekleri tarafından geç kullanılmış yada hiç kullanılamamıştır. Melekler özel güçleri ile ilgili bilgileri 5 yaşında öğrenmeye başlamalarına rağmen bu yeteneklerini zor keşfetmişlerdir.

Terrakinezi gücünü kolay kullanabilmek için iyi konsantre olman gerekir. Eğer konsantrasyon bir anlığına da dağılsa gücü kullanmakta çok zorlanırsınız. Bu yüzden ilk deneyimler sakin bir ortamda, dikkat dağıtacak hiçbir şeyin bulunmadığı bir alanda denenmelidir.

Özel gücümle ilgili bilgileri 5 yaşında öğrenmiş, 7 yaşında da kullanmaya başlamıştım. Ama benim asıl Terrakinezi yeteneğini kullanmamı kolaylaştıran kardeşim Elisha olmuştur. Ondan görerek bitkiler üzerinde yeteneğimi uyguladım ve sürekli bu çalışmalarıma devam ederek Terrakinezi gücümü geliştirdim ve halen de bu gücümü geliştirmek için bitkiler ve toprakta çeşitli uygulamalar yapıyorum.

Ödevimi yazmayı bitirdim. Son bir kez ödevimi kontrol ettikten sonra Charles’in masasının üzerine bıraktım ve yerime oturdum.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: İlk Ders: Özel gücü tanıma   İlk Ders: Özel gücü tanıma I_icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:50 pm

Melanie demiş ki:

Adı: Melanie
Kinezi türü: Terrakinezi

Beyin gücüyle toprağa hükmetmeye Terrakinezi yada Geokinezi denir. Bütün toprak meleklerinde bulunan özel güçtür. En zor kullanılan kinezi yeteneklerinden biridir. Çok zor öğrenilen kinezi yeteneklerinden olan Terrakinezi, çoğu toprak melekleri tarafından geç kullanılmış ya(ayrı)da hiç kullanılamamıştır. Melekler özel güçleri ile ilgili bilgileri 5(yazı ile kullanılır.) yaşında öğrenmeye başlamalarına rağmen bu yeteneklerini zor keşfetmişlerdir.

Terrakinezi gücünü kolay kullanabilmek için iyi konsantre olman gerekir. Eğer konsantrasyon bir anlığına da dağılsa gücü kullanmakta çok zorlanırsınız. Bu yüzden ilk deneyimler sakin bir ortamda, dikkat dağıtacak hiçbir şeyin bulunmadığı bir alanda denenmelidir.

Özel gücümle ilgili bilgileri 5(yazı ile.) yaşında öğrenmiş, 7 (yazı ile)yaşında da kullanmaya başlamıştım. Ama benim asıl Terrakinezi yeteneğini kullanmamı kolaylaştıran kardeşim Elisha olmuştur. Ondan görerek bitkiler üzerinde yeteneğimi uyguladım ve sürekli bu çalışmalarıma devam ederek Terrakinezi gücümü geliştirdim ve halen(hala) de bu gücümü geliştirmek için bitkiler ve toprakta çeşitli uygulamalar yapıyorum.
O uygulamaların neler olduğundan bahsetmemişti. ayrıca yazım hataları da vardı.
" O çeşitli uygulamaları yazmaman ve bir kaç hatan sana puan kaybettirdi. 5,7 puan. Ödevini inceledikten sonra çıkabilirsin."

İlk Ders: Özel gücü tanıma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders Başvuruları [Zorunlu]
» Özel Ünlü Başvuruları
» Vampir Özel Güçleri
» Melek Özel Güçleri