Hidden Secret
Hidden Secret
Hidden Secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hidden Secret

Hidden Secret! İlk kim bulacak? İyiler mi? Kötüler mi?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aubrey Hudson

2 posters
YazarMesaj
Aubrey Hudson
Ölümlü
Aubrey Hudson

Rp puanı : 0

Savaş Gücü
Temel Güç:
Aubrey Hudson Left_bar_bleue58/100Aubrey Hudson Empty_bar_bleue  (58/100)

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 10:58 am

Çok ilginç bir şey yaşadınız mı? Ben yaşadım. Sadece bir oyundu ama… Keşke ne olduğunu bilseydim. Ouija oyunu, cadılar bayramı zamanında çok popülerdir fakat bizim yaptığımız…
Kısaca anlatalım o zaman. Kız arkadaşlarımla yapacağım bir pijama partisi için herkes bizim evde toplandı. Cipsler , kolalar, kısaca her şey vardı. Arkadaşlarımdan Amy gelirken aldığı- herhalde milattan kalmadır- ouija oyununu son dakikaya kadar saklamıştı.
Parti başlamadan önce: İşe kendimden başlayayım. Kahverengi, uzun saçlarım, kahverengi gözlerim, uzun boyum ve sır tutma kabiliyetimle herkesin isteyeceği tarzdan güzel bir arkadaştım. Parti başlamadan önce o geniş evi hınca hınç bir şekilde temizlemiştim.
Kapı çaldığında kapıya gittim ve

‘’Parolayı söyle’’dedim.Kapının arkasından çığlıkla karışmış bir konuşma geldi.‘’Parola: Pijama partisi’'dedi Hannah. Kapıyı hızla açtım ve çığlık çığlığa birbirimize sarıldık. Aslında tüm kızlar gelmişti. Hannah sarışın bir kızdı. Cana yakın ve iyi bir sırdaştı. Amy ise esmer olan tek kişiydi. O da bizim gibi uzun saçlara ve uzun boya sahipti. Ela gözleri onu çok ayrı kılıyordu.
Sıkıla sıkıla konuşmaya başladı.
‘’ Kızlar ben bir oyun getirdim. Ouija’’dedi.Çığlık atarak oyunu elinden aldık.
Mumlar korkunç bir şekilde dizayn edilmişti. Herkes bir medyum havasında. Başlıyoruz.
‘’Ey ruh geldiysen...’’elimden geldiği kadar sesimi boğuk çıkartmıştım. Bir orun vardı. Cümlemi tamamlamadan garip bir ses duydum.‘’ Elini ver. Bize katıl…’’bu sesi kesinlikle ben çıkartmıyordum. Parmağımı tahtadan çektiğimde bütün kızların bayılmış olduğunu gördüm. Ortada bir kadın vardı ve sırtı dönüktü. Hızla bana döndü. Yüzü çok iğrençti. Morumsu ve buruşuk. Tıslama gibi bir ses çıkardı ve etraf gri oldu. Her şey. Bana elini uzattı ve’ Elini ver. Bize katıl…’'dedi tekrar. Kaşlarımı çatıp gözlerimi yumdum. Beni una zorluyordu. Elimi istemeye istemeye uzattım. Bir anda etraf değişti. Gri evimin yerini karanlık aldı.İşte benim ilginç hikayem.
Charles Salvatore
Yönetici | Vampir Lordu | Özel Güç Profesörü
Charles Salvatore

Rp puanı : 558
Lakap : Chuck/Chuckles

Savaş Gücü
Temel Güç:
Aubrey Hudson Left_bar_bleue100/100Aubrey Hudson Empty_bar_bleue  (100/100)

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 8:34 am

Devamı var mı veya uzatacak mısın? Bu çok kısa fazla bir puan alamazsın.
Aubrey Hudson
Ölümlü
Aubrey Hudson

Savaş Gücü
Temel Güç:

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:31 am

Devamı var.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:31 am

Mümkünse yazar mısın?
Aubrey Hudson
Ölümlü
Aubrey Hudson

Savaş Gücü
Temel Güç:

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:21 am

O karanlıkta kafayı yemek üzereydim. Sadece uzak da duran mum ışığı vardı. Muma yaklaştıkça aramızdaki mesafe küçülmek yerine büyüyordu.
Neredeydim ben? Son hatırladığım şey çirkin bir surattı. Dışarıdan sesler gelmeye başladı. Boğuk seslerdi ama anlıyordum.
’ Onu bize verin’’ diyordu kararlı bir ses. Sesi oldukça pürüzsüzdü.
‘’Hayır!’’dedi beni buraya getiren. Bir anda odaya ışık süzüldü. Karnıma kadar çektiğim bacaklarıma dayadığım kafamı kaldırdım. Gözlerim ışığı uzun süredir görmediği için gözlerimi kıstım. Yine bir kadın vardı. Odayı hızla dolaşıyordu. Beni görünce yanıma koştu ve yanımda benim gibi diz çöktü. Siyah renk, dar bir pantolon giymişti. ‘’Hadi canım, buradan gidiyoruz.’’ dedi.
Charles Salvatore
Charles Salvatore

Savaş Gücü
Temel Güç:

Aubrey Hudson Empty
MesajKonu: Geri: Aubrey Hudson   Aubrey Hudson I_icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 6:25 pm

Devamı da baya uzunmuş yani...
Pek bir şey değişmedi açıkçası çözümlüme ve betimlemeler yetersiz, oldukça kısa ve akıcı değil.
Üzülerek söylüyorum ki 58* puan. Yeni bir rp bırakıp düzeltmeni umuyorum lütfen baştan savma olmasın.

Aubrey Hudson
1 sayfadaki 1 sayfası