Hidden Secret
Hidden Secret
Hidden Secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hidden Secret

Hidden Secret! İlk kim bulacak? İyiler mi? Kötüler mi?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kate ziyarete geliyor...

2 posters
YazarMesaj
Alesha
Yönetici | Su Prensesi | Su Meleği
Alesha

Rp puanı : 208
Lakap : Al, Ale , Ales, A.

Savaş Gücü
Temel Güç:
Kate ziyarete geliyor... Left_bar_bleue100/100Kate ziyarete geliyor... Empty_bar_bleue  (100/100)

Kate ziyarete geliyor... Empty
MesajKonu: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 12:11 pm

İncilerle süslü tahtandan indim ve Kate'e sarıldım.Ziyarete mi gelmişti yoksa diğer meleklerin kavgasını konuşmaya mı gelmişti, merak ediyordum.Gülümsemeye çalışarak:

"Melekler kendi aralarında kavga ediyorlar.Çok gereksiz!" diyerek söze başladım.Kate de başıyla onayladı.Onunla biraz lafladım.Krallıktan, meleklerin neden kavga ettiğinden...Canımın çok sıkıldığını, Kate'in de bu durumlardan sıkıldığını anladım.

Sonra gülümseyerek:
"Bir çaresine bakarız." dedim ve devam ettim.

"İyi ki gelmişsin.Gel biraz senle konuşalım." dedim ve nazikçe kolundan tuttum.
http://hiddensecret.yetkinforum.com
Kate Alice Anderson
Yönetici | Hava Prensesi | Hava Meleği | Okul Müdürü
Kate Alice Anderson

Rp puanı : 445
Lakap : All, Ukala(Charles)

Savaş Gücü
Temel Güç:
Kate ziyarete geliyor... Left_bar_bleue100/100Kate ziyarete geliyor... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 12:24 pm

"senle konuşmam gerek.Önemli." Bu onu meraklandırmıştı bunu görebiliyordum."Özel bir yer var mı?" "Şey evet gel benim odama gidelim."

Onun odasını daha önce hiç görmemiştim, çok güzeldi.Ama ona anlatmazsam asla rahatlayamicağım bit konu vardı.Odasından daha önemli bir konu.."Alesha biliyorsun.Ben kimseye aileme ne olduğunu söylemedim ama sana güveniyorum ve bunu bilmeye hakkın olduğunu düşünüyorum." bu sözlerim onu daha da meraklandırmıştı.Cesaret verircesine "Evet.." dedi.
Önce derin bir nefes aldım.Sonra "Vampirler..Ailemi vampirler öldürdü."

En son Kate Alice Anderson tarafından Paz Mayıs 02, 2010 3:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alesha
Alesha

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 12:34 pm

Olduğum yerde, kala kaldım!Vampirler mi Kate'in ailesini öldürmüştü?Olamaz!Demek bu yüzden Charles'dan nefret ediyordu.Sonra ona eğilerek:

"Ama...Nasıl?Charles öldürdü değil ya?" dedim endişeyle.Sonra:

"Çok üzgünüm...Senin adına gerçekten çok üzüldüm.Peki bu ne zaman oldu?" diyerek ona baktım.Üzgün ve boş bakışlarla beni süzüyordu.Herhalde bu soruyu sormamalıydım.Ama bilmeye hakkım vardı ve Charles ile aralarını düzeltmenin bir yolu olmalıydı.
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 1:10 pm

"Ben daha çok küçüktüm.Daha ne olduğunu bile anlamamıştım.Tam da hatırlamıyorum. En iyi hatırladığım annemin beni sihirle güvenli bir yere yolladığı.Bana geri geleceğine dair söz vermişti.Ama gelmedi." dedim ve ağlamaya başladım.

Alesha bana sarıldı.Onu üzmek istemiyordum ama elimde değildi."Bunu Charles mı yaptı en ufak bir fikrim yok çünkü onlar yeni geliyordu ki annem beni güvenli yere yolladı.Orada kalmalıydım.Alesha onları çok özlüyorum." ve ona sarılıp ağlamaya devam ettim.

Ama Charles'ın yaptığını sanmıyordum.Yani bu olay olduğunda o kaç yaşındadır ki.
Hayır o olmamalı.Bunları düşünürken Alesha bana bakıyordu.Sanki ne yapacağını düşünüyor gibiydi.

Alesha
Alesha

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:16 pm

Kate, bana yaslanarak ağlamaya devam etti.Canım!Onun adına çok üzüldüm.Acaba Charles yapmadıysa kim yaptı?Charles'a ondan önceki vampirler hakkında danışsak iyi olacaktı.Acaba Kate, benimle gelir miydi?

Ona bakarak:
"Neden Charles'a gitmiyoruz.Belki Charles, tehlike yaratan vampirleri biliyordur.Sonuçta o vampirlerin Lordu!Ona danışsak iyi olur.Sen ne dersin?" dedim nazikçe.Umarım sinirlenmez.Sonuçta Charles'ın ismini duymayı pek sevmiyordu.
Kate Alice Anderson
Kate Alice Anderson

Savaş Gücü
Temel Güç:

MesajKonu: Geri: Kate ziyarete geliyor...   Kate ziyarete geliyor... I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:22 pm

Sanırım sinirlenmemi bekliyordu.Çünkü ben o ismi duymayı pek sevmem.Yine de kızmadım çünkü onla aynı fikirdeydim.
"Tamam.Buna pek seviniyor değilim ama gidelim.Geçmişimi öğrenmem gerek."
Şatodan çıkmak için eşyalarını topladı ben de onu bekledim.Böylece vampir lordunun sarayına doğru yola çıktık..

Kate ziyarete geliyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kate Alice Anderson